St. Paul’s Bay
Malta
Leeftijd: 2005 – 2009
Onze taalvakantie in Malta is altijd één van de onze paradepaardjes geweest. Jongeren van 17 tot 21 jaar kunnen zich hier helemaal uitleven. Engels is de voertaal van ’s morgens tot ’s avonds. Op dit eiland in de Middellandse Zee combineer je taal, sport en fun: 4 halve dagen geniet je van alles wat Malta te bieden heeft: SUP’en op zee, beachvolley en teambuildinggames, chillen in het Splash & fun waterpretpark, een duikinitiatie en een heus waterhindernissenparcours.
Samen met andere 17+’ers ontdek je de mooiste plekjes van Malta – van de kleurrijke straatjes in Valletta tot de kristalheldere baaien. Je krijgt vrijheid en begeleiding op maat. Denk: beach vibes, avondwandeling langs de promenade, street food, cultuur, én de kick om Engels te spreken zonder drempel. Malta is jouw ideale mix van ontspanning en zelfvertrouwen tanken – CLIP-style!
M05+ Malta on the go
Tijdens dit avontuurlijke taalbad op Malta combineer je zon, zee en cultuur met taalactiviteiten, sport, ontmoetingen en feestelijke uitstappen op Malta en zustereiland Gozo.
€ 1559
Periode: 10/08/2026 – 20/08/2026
We varen naar de Blue Lagoon om te snorkelen in glashelder water, ontdekken Valletta en Sliema via de Malta Express-zoektocht, en slenteren over de kleurrijke vissersmarkt van Marsaxlokk. Daarna volgt een frisse duik in St. Peter’s Pool en een BBQ op het strand van Golden Bay met een zonsondergang om nooit te vergeten.
En natuurlijk: de dagtrip naar Gozo, het groene zusje van Malta! Met de hop-on hop-off-bus stel je samen met je moni je eigen programma samen — van de Citadel tot het rode zandstrand, de Ta’ Pinu-basiliek of een watersportavontuur in Xlendi Bay.
We logeren in het Buccaneers Boutique Guesthouse een gezellig en comfortabel pension, gelegen in St. Paul’s Bay, in het noorden van Malta. We slapen met 3 tot 6 personen op ruime en moderne kamers met eigen sanitair en airco. Een extra troef is het dakterras met zwembad waar we af en toe verkoeling zoeken voor de taalateliers.
We verblijven in volpension en genieten hier echt van de Mediterraanse en Britse keuken. ’s Ochtends is er een continentaal ontbijtbuffet. ’s Middags staat er een picknick op het programma en ’s avonds eten we een lekker zuiders menu. We barbecuen zelfs eens op het strand!
📍Buccaneers Boutique Guesthouse
Gulju Street
St. Paul’s Bay, Bugibba
Malta
Schrijf zeker ook de kampcode en naam op de enveloppe bij het versturen van een brief.
Onze uitvalsbasis, het Buccaneers Boutique Guesthouse, ligt in het levendige St. Paul’s Bay, in het zonnige noorden van Malta. Deze gezellige badplaats ligt op wandelafstand van de zee en is het ideale vertrekpunt om het eiland te ontdekken. De omgeving combineert de rust van een charmant dorp met de vibes van een kuststad vol winkeltjes, cafés en stranden.
Het hotel, het dorp en de streek lenen zich perfect tot een gevarieerd animatieprogramma met sportieve, avontuurlijke, sociale, toeristische en culturele activiteiten.
Naast de vele vluchtige contacten nemen we ook regelmatig de tijd om langere gesprekken te voeren die zeker zullen bijblijven. Wie slaagt erin om de burgemeester van St Pauls te strikken voor een leuk gesprek?
Je leert communiceren met meer vertrouwen, meer nuance en vooral: meer goesting. Taal wordt een tool, geen opdracht.
Het vervoer gebeurt vanuit Zaventem. Voor de heenreis verzamelen we onder het aankondigingsbord in de vertrekhal om 17u. De terugkomst in België is voorzien om 19u15.
Vluchtnummer KM421 heen en KM420 terug
Voor meer praktische info kan u terecht op de website van Brussels Airport. De prijs is inclusief vlucht, lokaal transport, logement en programma. Exclusief persoonlijke uitgaven.
Om zeker niets te vergeten hebben we alles opgelijst via deze handige inpaklijst.
Geen zorgen, we zetten alle praktische info ook nog even op mail voordat je vertrekt!

