Braives – Ferme Limbort
België
Leeftijd: 2012 – 2014
De CLIP-keuken: het is een begrip onder CLIPPERS! Tijdens CLIP Cuisine krijg je een inkijk in ons receptenboekje: we bakken onder andere Franse biscuits, stomen door naar Hawaï en stellen onze eigen Poké Bowl samen. Van de Japanners leren we sushi maken en verder kruist er nog heel wat lekkers ons pad! En jij? Wat wil jij graag leren maken in de CLIP-keuken?
25/07/2026 – 01/08/2026
B021 Clip Cuisine
Heel wat lekkers ons pad! En jij? Wat wil jij graag leren maken in de CLIP-keuken?
€ 675
Periode: 11/07/2026 – 18/07/2026
In Braives hebben we veel ruimte voor onze activiteiten! Daarnaast trekken we op excursie naar Namen, Louvain-la-Neuve en Hannuit. In Namen zoeken we Mister X en nemen we de kabelbaan om aan te komen op de citadelle. We suppen op de Maas en gaan een namiddag zwemmen in Aqualibi… sfeer, vertier en adrenaline verzekerd! We zorgen voor extra beleving met een circusavond, gezellige avondspelen en kampvuurmomenten in glamping vibe. Dit levert herinneringen op die ons nog lang bijblijven en vooral, veel nieuwe vrienden en een boost van onze Franse taal! Ons enthousiast monitorenteam garandeert veiligheid, structuur en vooral: véél plezier.
We logeren in de Ferme Limbort: comfortabel, gezellig en ideaal voor groepen. De kamers—van knusse meerpersoonskamers tot de sfeervolle ruimtes op de voormalige hooizolder—zijn netjes afgewerkt, met fris sanitair en voldoende opbergruimte. Het domein biedt veel binnen- en buitenruimte: een polyvalente zaal voor briefing en avondanimatie, gezellige zithoeken en buiten een groot erf en een weide voor spel, sport en kampvuurmomenten. Het CLIP-kookteam zorgt voor heerlijke, verse maaltijden en houdt rekening met allergieën en eetvoorkeuren: een uitgebreid ontbijtbuffet om de dag te starten, een gevarieerd middagbuffet, een vieruurtje en ’s avonds een driegangenmenu. Alles is erop gericht om energie te geven voor het dagprogramma én te zorgen voor een huiselijke, warme sfeer waar iedereen zich snel thuis voelt.
Te midden van het groen van Haspengouw (Braives) liggen glooiende velden, boomgaarden en authentieke dorpswegen—perfect voor buitenleven, sport en speelse taalopdrachten. We trekken de vallei van de Méhaigne in voor trails, opdrachten en fotomomenten, verkennen holle wegen en RAVeL-paden, en combineren landelijke charme met leuke stadsactiviteiten in de omgeving.
In Braives verwachten we dat elke deelnemer een eenvoudig gesprek kan voeren in het Frans.
Met superleuke, groepsvormende activiteiten breken we de drempelvrees om te spreken. We werken met kaartspelen, gezelschapsspellen en rollenspelen zodat je snel succeservaringen hebt. Tijdens de excursies zetten we een stapje verder en leggen we contacten met de lokale bevolking. Wat een uitdaging! Zo boost je zelfvertrouwen.
We vertrekken samen met de bus op zaterdagochtend vanuit Gent Dampoort (8u), Groot-Bijgaarden (8u45) en Leuven(9u30), zodat we aankomen in Braives om 10u30. We komen samen terug op zaterdagnamiddag in Leuven (15u15), Groot-Bijgaarden (16u00) en Gent Dampoort (16u45). De prijs is inclusief transport, logement en programma en exclusief lunch eerste dag en persoonlijke uitgaven. Leuk om weten: jongeren tot en met 13 jaar krijgen een fiscaal attest voor deelname. Om zeker niets te vergeten hebben we alles opgelijst via deze handige inpaklijst.
!! OPGELET: De inpaklijst voor de paasvakantie vind je hier.
Geen zorgen, we zetten alle praktische info ook nog even op mail voordat je vertrekt!

